Tworzę

Wizytówka firmy w Mapach Google

Chcesz zaistnieć w internecie i potrzebujesz wizytówki w Mapach Google?

Prowadzisz własny biznes i zastanawiasz się jak zaistnieć w internecie ? Najtańszym sposobem jest stworzenie  wizytówki Twojej firmy w Google Twoja Firma (Mapy Google). Poniżej lista wizytówke różnych firm w mapach Google.
Koszt założenia takiej wizytówki u mnie to 200 zł netto.

Wizytówki firm w mapach Google

Zalety Map Google

Latwe ustalenie siedziby firmy

Z tego rozwiązania korzystają przedsiębiorcy, którzy chcą ułatwić potencjalnym klientom odnalezienie adresu swojej firmy.

Możliwość pozyskania nowych klientów

Wizytówka w Google Maps daje również możliwość pozyskania nowych klientów. Niektórzy za sprawą Google Maps dopiero dowiedzą się o istnieniu konkretnej firmy w swojej okolicy.

Darmowa reklama

Wizytówka ma swoje odnośniki w wyszukiwarce Google. Bardzo często wyniki z Map Google są wyświetlane podczas korzystania z wyszukiwarki. Wówczas widoczny jest również numer telefonu i adres.

Pomaga w pozycjonowaniu strony www

Sprawnie założona i wypełniona wartościową treścią wizytówka poprawia też pozycję strony www do której wskazuje czyli pomaga w pozycjonowaniu.

Statystyki

Wizytówka dostarcza również cennych informacji na temat statystyk, można np. zobaczyć zapytania które internauci wpisywali w wyszukiwarkę Google, dzięki którym znaleźli Twoją firmę. Informacje te pozwolą Ci podjąć decyzję czy warto jest dodać do kampanii linków sponsorowanych w Google Ads.

Krótki czas realizacji

Jeśli sprawnie dostarczysz mi informacji czym zajmuje się Twoja firma to wszystkie działania możemy zakończyć w przeciągu jednego dnia.

Zadzwoń i porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Podsumowanie w liczbach

1 lat
Doświadczenie
1 %
Skuteczność
1 %
Zadowolenie